You are currently viewing I Gminne Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Rachanie

I Gminne Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Rachanie

Dnia 18 maja 2022 roku na stadionie w Wożuczynie Cukrowni odbyły się I Gminne Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Rachanie. Organizatorami imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Rachaniach, Urząd Gminy Rachanie oraz Szkoły Podstawowe z gminy Rachanie. W biegach brały udział dzieci ze szkół z terenu gminy Rachanie.

Na podium stanęli: 

  • w kategorii klasa „0” dziewcząt na dystansie 150 m: I miejsce – Jagoda Michałuszko, II miejsce – Alicja Miedziaka, III miejsce – Lena Wszoła.
  • w kategorii klasa „0” chłopców na dystansie 150 m: I miejsce – Tobiasz Czoska, II miejsce – Mikołaj Grabowski, III miejsce – Szymon Wasyluk.
  • w kategorii klasa I-II dziewcząt na dystansie 300 m: I miejsce – Lena Piwko, II miejsce – Julia Szewczuk, III miejsce – Hanna Seńko.
  • w kategorii klasa I-II chłopców na dystansie 400 m: I miejsce – Marcel Kienczowski, II miejsce – Szymon Pokrywka, III miejsce – Antoni Sikora.
  • w kategorii klasa III-IV dziewcząt na dystansie 400 m: I miejsce – Laura Czoska, II miejsce – Lena Tychlowiec, III miejsce – Julia Gniwek.
  • w kategorii klasa III-IV chłopców na dystansie 600 m: I miejsce – Patryk Szewczuk, II miejsce – Dawid Szałański, III miejsce – Karol Dziura
  • w kategorii klasa V-VI dziewcząt na dystansie 600 m: I miejsce – Maja Ciołko, II miejsce – Zuzanna Jaskółka, III miejsce – Wiktoria Leżak.
  • w kategorii klasa V-VI chłopców na dystansie 600 m: I miejsce – Filip Biront, II miejsce – Ksawery Czarnecki,III miejsce – Mikołaj Koszarny.
  • w kategorii klasa VII-VIII dziewcząt na dystansie 800 m: I miejsce – Weronika Grzegorczyk, II miejsce – Zuzanna Żero, III miejsce – Julia Dominik.
  • w kategorii klasa VII-VIII chłopców na dystansie 1000 m: I miejsce – Dawid Kozyra, II miejsce – Michał Kuśmierczuk, III miejsce – Łukasz Rosół.

W ogólnej klasyfikacji szkół I miejsce zajął Zespół Szkolno-Przedszkolny z Michalowa z ilością 301 punktów, II miejsce Szkoła Podstawowa w Rachaniach z 269 punktami i III miejsce Szkoła Podstawowa z Wożuczyna z ilością 198 punktów.

Dziękujemy Sekretarz Gminy Rachanie Pani Agacie Niedziółka, obecnym na biegach nauczycielom i opiekunom, obsłudze medycznej oraz wszystkim uczestnikom za udział w I Gminnych Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Rachanie.

Przez wzgląd na duże zainteresowania biegami wśród dzieci i młodzieży zawody będą odbywały się cyklicznie. Do zobaczenia za rok.

 

Dodaj komentarz