You are currently viewing Dzień pełen przygód – Energylandia

Dzień pełen przygód – Energylandia

10 sierpnia 2022 r. wraz z grupa 51 podopiecznych odwiedziliśmy największy, rodzinny park rozrywki w Polsce – Energylandie w Zatorze, oferującą 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów. Wycieczka rozpoczęła się o godzinie 4.30 pod budynkiem GOK w Rachaniach. Podróż autokarem trwała około 5 godzin. Przygoda w Energylandii przebiegała od godziny 10.00 do 19.00. Bawiliśmy się w 6 strefach tematycznych korzystając ze wszystkich dostępnych atrakcji. Każdy z uczestników mógł zakupić pamiątki z parku rozrywki oraz zdjęcia wykonane podczas korzystania z urządzeń. W przerwie pomiędzy atrakcjami byliśmy na dwudaniowym obiedzie w Royal Restaurant, zaś w drodze powrotnej wstąpiliśmy na kolację do McDonald. O godzinie 01.30 byliśmy z powrotem w Rachaniach.

Energylandia zaoferowała nam 40 urządzeń rozrywkowych, 18 rollercoasterów, 28 interaktywnych gier i zabaw, 9 scen widowiskowych, pokazy edukacyjne – to wszystko sprawiło, że wycieczka ta była doskonałym sposobem na połączenie zabawy i edukacji.

Park w Zatorze to prawdziwe centrum rozrywki i gwarancja niezapomnianej zabawy dla każdego. Oprócz rozrywki dostarczył wszystkim naszym uczestnikom wielu pozytywnych emocji.

Dziękujemy za wspólny dzień pełen wrażeń!

Dodaj komentarz