You are currently viewing Integracja podsumowaniem inicjatywy lokalnej – „POKOLOENIOWE WARSZTATY KRAWIECKIE”

Integracja podsumowaniem inicjatywy lokalnej – „POKOLOENIOWE WARSZTATY KRAWIECKIE”

W sobotnie popołudnie w świetlicy w Wożuczynie odbyło się spotkanie, które było podsumowaniem projektu,

w  ramach którego panie z Chóru Legenda złożyły inicjatywę pod nazwą „POKOLOENIOWE WARSZTATY KRAWIECKIE”. Podczas warsztatów Panie pod czujnym i fachowym okiem Pani Stanisławy Król odbyły naukę tworzenia wykrojów oraz szycia spódnic. Finalnie zostały uszyte piękne, ludowe spódnice dla wszystkich pań z CHÓRU.

Po otwarciu spotkania i powitaniu wszystkich zaproszonych gości, przewodnicząca chóru Pani Teresa Glińska zaprosiła wszystkich gości na wspólny obiad. Impreza była okazją do integracji z chórem parafialnym, Kołem Gospodyń Wiejskich z Wożuczyna oraz Kołem Gospodyń Wiejskich z Czartowczyka.

Spotkanie miało wyjątkowo ciepły, rodzinny i biesiadny charakter. Rozmowy przy wspólnym stole oraz mnóstwo pysznego jedzenia. Nie obyło się bez wspólnych śpiewów oraz tańców do późnych godzin wieczornych. Nie zabrakło również akcentu muzycznego. Na akordeonach przygrywali gościom Pan Janusz Bogatko oraz Pan Grzegorz Piliszczuk.

Gratulujemy pomysłu oraz dziękujemy za ciekawą inicjatywę Naszym Paniom, które są zawsze pełne entuzjazmu i chętne do działania.

 

 

 

 

Dodaj komentarz