You are currently viewing Wyginaj śmiało ciało z GOK-iem. Nowe zajęcia dla dzieci!

Wyginaj śmiało ciało z GOK-iem. Nowe zajęcia dla dzieci!

Aktywność fizyczna od zawsze była wpisana w moje życie. Jako mała dziewczynka pierwsze kroki stawiałam w balecie. W szkole podstawowej i średniej zakochałam się w sporcie co skłoniło mnie do ukończenia Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku Wychowanie Fizyczne. Podczas studiów kontynuowałam swoją pasję tańcząc w Zespole Pieśni i Tańca Podlasie oraz zdobywając tytuł Instruktora Fitness – nowoczesne formy gimnastyki oraz Instruktora Aqua Aerobic.

Od 6 lat związana jestem pracą z dziećmi w przedszkolu jako nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz nauczycie wychowania fizycznego. Dzieląc się swoją pasją do tańca prowadziłam zajęcia ruchowe dla dzieci Fit – kids.

Aktualnie prowadzę również zajęcia z gimnastyki artystycznej dla dzieci przy stowarzyszeniu „Roztoczanka”. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości w szczególności kiedy widzę uśmiech na twarzy uczestników moich zajęć.

Wspólnie z GOK Rachanie pojawił się pomysł utworzenia zajęć dla dzieci z elementami tańca nowoczesnego, zumby i gimnastyki.

Gorąco zapraszam do zapisów i uczestnictwa w zajęciach dzieci w wieku od 6 lat.

Pozdrawiam Beata Miedziak

Dodaj komentarz