You are currently viewing V Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

V Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Zapraszamy do wzięcia udziału w V Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną. Organizatorem konkursu jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a współorganizatorami są Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Patronat Honorowy – Beata Mazurek – Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy mieszkaniec województwa lubelskiego, którego praca zostanie zakwalifikowana przez miejscowy urząd gminy lub wyznaczoną instytucję kultury. Do wzięcia udziału w konkursie w szczególny sposób zachęcamy twórców ludowych, rękodzielników, Koła Gospodyń Wiejskich, a także dzieci i młodzież szkolną.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie przez właściwe starostwa powiatowe (z terenu województwa lubelskiego) prac konkursowych do Centrum spotkania Kultur w Lublinie w dniach    1 – 11 marca 2024 r. wraz z prawidłowo wypełnionymi kartami zgłoszeniowymi, metryczkami  i formularzami danych osobowych.

Komplety poniższych dokumentów wraz z załączonym zdjęciem pracy w wersji cyfrowej gminy/instytucje kultury przesyłają na adres: konkurs.palma.pisanka@csklublin.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 marca 2024 r. w Centrum Spotkania Kultury w Lublinie, a zwycięskie prace będą zaprezentowane na pokonkursowej wystawie otwartej w dniu rozdania nagród.

Termin składania prac do Gminnego Ośrodka Kultury w Rachaniach to 4 marca 2024 r. do godziny 15.00, następnie GOK przekaże zgodnie z regulaminem do Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.

Regulamin_V_Palma_i_pisanka_logo_550

zalacznik-1_karta_edytowalna-min

zalacznik-1_karta

zalacznik-2_metryczka

Formularz danych osobowych

Dodaj komentarz